Pełnomocnik Podatkowy / Przedstawiciel Podatkowy

Skuteczna Księgowość

Oferujemy usługi przeglądów księgowych i wyprowadzania zaszłości księgowych. Zapewniamy pełne wsparcie, opiekę Biegłego Rewidenta oraz Doradcy Podatkowego.

Wynikiem naszych usług jest sprawdzona, rzetelna dokumentacja księgowa, prawidłowe naliczenia podatków i prawidłowo sporządzone deklaracje podatkowe oraz uzgodnione rozliczenia z Urzędem Skarbowym i ZUS. Jeżeli Klient stwierdzi, że faktycznie powstały u niego jakiekolwiek zaległości lub też nie jest pewny czy rozliczenia są prowadzone prawidłowo

tel: +48 22 734 76 00
fax: +48 22 724 34 36
poczta@acco.eu

Usługi księgowo-podatkowe dla firm nieposiadających siedziby w Polsce

Doradztwo + pełna opieka księgowo-podatkowa na najwyższym poziomie

ACCO zapewnia profesjonalne usługi Pełnomocnika Podatkowego (oferta dedykowana firmom zarejestrowanym na terenie Unii Europejskiej) oraz Przedstawiciela Podatkowego (oferta dedykowana firmom zarejestrowanym poza obszarem Unii Europejskiej).

Doskonale rozumiemy potrzeby przedsiębiorców oraz spółek zagranicznych, które nie posiadają siedziby w Polsce, a prowadzą lub planuję rozpoczęcie działalności biznesowej w naszym kraju. Właśnie dlatego krok po kroku prowadzimy firmy przez ścieżkę administracyjną oraz gwarantujemy kompleksową opiekę księgowo-podatkową.

W ramach usługi Pełnomocnik lub Przedstawiciel Podatkowy dopełni w imieniu Państwa firmy niezbędnych formalności wobec polskiej administracji podatkowej.

Zapewniamy rejestrację firmy oraz gwarantujemy kompleksowe i skuteczne wsparcie księgowo-podatkowe w działaniach biznesowych w pełnej zgodności z polską jurysdykcją administracyjną i skarbową.

Skutecznie występujemy o zwroty podatku VAT.

W ramach przedstawicielstwa lub pełnomocnictwa podatkowego skutecznie reprezentujemy spółki zagraniczne w relacjach z urzędami i instytucjami finansowymi.

Posługujemy się biegle językami obcymi i wyróżniamy się 25-letnim doświadczeniem w rejestracji oraz obsłudze księgowo-podatkowej spółek zagranicznych.

Zapewniamy szybką realizację niezbędnych formalności oraz pracę w poufnych i bezpiecznych technologiach. Ponadto profilujemy usługi realnymi potrzebami naszych Klientów.

Obowiązek prawny

Jeżeli nie posiadają Państwo siedziby w Polsce, a dokonują Państwo transakcji podlegających opodatkowaniu VAT w jednym z 27 krajów Unii Europejskiej, to zgodnie z ustawą z 11.03.2004 roku o podatku od towarów i usług (Dz.U. nr 54, poz.535 ze zm.) są Państwo zobowiązani do ustanowienia Pełnomocnika Podatkowego lub Przedstawiciela Podatkowego.

Jakie korzyści zapewniamy?

 • Oszczędność czasu i komfort współpracy
 • Bezpieczeństwo prawne i optymalizacja kosztów/zysków
 • Profesjonalna obsługa w języku angielskim
 • Aktywne doradztwo księgowe i opieka dedykowanego eksperta
 • Sprawna komunikacja i elastyczne formy współpracy
 • Profesjonalizm, zaangażowanie i pełna poufność

Pełnomocnik Podatkowy / Przedstawiciel Podatkowy – oferta

Biuro ACCO zapewni Państwu profesjonalne usługi Pełnomocnika lub Przedstawiciela Podatkowego w następujących obszarach:

 • Pełnomocnik podatkowy (kraje UE) / Przedstawiciel Podatkowy (Kraje poza UE);
 • wypełnianie obowiązków Podatnika w imieniu firmy;
 • rejestracja firmy do celów podatku VAT;
 • naliczanie / zwroty podatku od towarów i usług (VAT);
 • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji oraz ewidencji VAT;
 • reprezentacja oraz współpraca z polskimi urzędami;
 • przygotowywanie niezbędnych deklaracji i oświadczeń podatkowych;
 • kompleksowe doradztwo podatkowe;
 • obsługa klienta w językach obcych

Gwarantujemy Państwu rzetelne i odpowiedzialne partnerstwo. Oprócz usług Pełnomocnika lub Przedstawiciela Podatkowego oferujemy kompleksową obsługę księgowo-podatkową uzupełnioną o fachowe i aktywne doradztwo w językach obcych.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji