MISJA ACCO ACCOUNTING & CONSULTING OFFICEOutsourcing księgowy i kadrowo-płacowy / Biuro rachunkowe / Doradztwo podatkowe

W ACCO ACCOUNTING & CONSULTING OFFICE patrzymy na biznes naszych Klientów w szerszej perspektywie. Swoją misję definiujemy jako aktywne wsparcie w utrzymaniu długofalowego wzrostu i wyzwalaniu potencjału bezpiecznego oraz systematycznego rozwoju naszych Klientów.

Alicja Korbecka

Doradca podatkowy, Prezes Zarządu Spółki ACCO Accounting & Consulting Office

Wspieranie zarządzania i optymalizacja kosztowa

Misją ACCO ACCOUNTING & CONSULTING OFFICE jest wspieranie zarządzania i optymalizacja kosztowa działań biznesowych naszych Klientów w oparciu o sprawdzone i dedykowane rozwiązania strukturalne, operacyjne i informatyczne.

Naszą misję realizujemy przejmując działania w zakresie księgowości, rachunkowości, obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego oraz raportowania, tak aby  nasi Klienci mogli całkowicie skoncentrować się na zarządzaniu firmą.

Lata doświadczenia
Dyplomowanych doradców
Stałych Klientów

Patrzymy na biznes w szerszej perspektywie

i skutecznie optymalizujemy działania naszych Klientów

W naszym przekonaniu sukces i trwały rozwój przedsiębiorstwa wymagają dbałości o wiele aspektów biznesu jednocześnie. Wszystkie obszary organizacji muszą rozwijać się harmonijnie, by firma mogła w pełni osiągnąć swoje cele.

Zyskaj pewność najlepszego wyboru

Strategia działania

W ciągu 25 lat wypracowaliśmy niezawodne know-how, które gwarantuje naszym Klientom bezpieczeństwo i wymierne korzyści biznesowe.

Zespół ACCO

Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie i specjalistyczna wiedza, dzięki którym podejmujemy najtrudniejsze wyzwania.

Oferta

Łączymy kompleksowe usługi outsourcingu księgowo-podatkowego i biura rachunkowego z profesjonalnym doradztwem.

Zapraszamy do współpracy z gwarancją satysfakcji