Kierownictwo

Najważniejszym składnikiem przepisu na sukces jest umiejętność współpracy

Theodore Roosevelt

Wierzymy, że o powodzeniu współpracy przesądzają wiedza i zdolności naszych specjalistów. W efekcie końcowym usługi najważniejszy jest zespół ludzi, który wykaże się odpowiednią wiedzą, znajomością specyfiki działalności, oczekiwań Klienta i zapewni ścisłą współpracę z Państwa organizacją.
 

Zarówno kadra zarzadzająca jak i pozostały zespół biorą czynny udział w licznych szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez firmę oraz zewnętrznych, prowadzonych przez wyselekcjonowane profesjonalne firmy i organizacje. Udział w szkoleniach pozwala pogłębiać wiedzę, rozwijać umiejętności, a także wymieniać doświadczenia i zasięgnąć rad najlepszych specjalistów. Przykładamy wielką wagę do doboru odpowiednich pracowników,  tak aby mogli jak najlepiej spełniać potrzeby Klienta.

Najważniejsze zasady jakimi kieruje się nasz zespół:

  • wiedza i dążenie do przekroczenia oczekiwań Klienta (Polityka Jakości)
  • przejrzysta i otwarta komunikacja

 

Personel naszej firmy stanowią pracownicy podzieleni na działy: Księgi Handlowe, Księgowość Uproszczona, Kadry-Płace oraz pracownicy administracyjni. Każdy z wymienionych działów posiada kierownika, którego zadaniem jest koordynacja pracy, kontrola poprawności jej wykonania oraz dbałość o kontakty z Klientem. Nasi pracownicy, to osoby z wyższym wykształceniem, posiadający wiedzę niezbędną do samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych, świadczenia usług doradztwa podatkowego, spraw kadrowych i płacowych w pełnym zakresie. Wszystkich cechuje rzetelność, sumienność oraz duża wiedza zawodowa. 

Alicja Korbecka

Alicja Korbecka Doradca Podatkowy, Prezes Zarządu Spółki ACCO Accounting & Consulting Office od 1995 roku zajmującej się outsourcingiem rachunkowości spółek kapitałowych, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego i gospodarczego. Ukończyła wyspecjalizowane studia o profilu finansów i rachunkowości. W latach 1985-1995 pracowała w Urzędzie Skarbowym na stanowiskach kierowniczych. Posiada 40 letnie doświadczenie w dziedzinie rachunkowości i prawa podatkowego. Specjalizuje się w prawie podatkowym i gospodarczym zajmując się kompleksową obsługą krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych. Związana z Izbą Doradców Podatkowych od 1998 roku jako licencjonowany Doradca Podatkowy pod numerem 04535. W swojej wieloletniej karierze zawodowej zasiadała w radach nadzorczych spółek giełdowych. Brała udział w licznych projektach Rządowych oraz doradczych o różnorodnym zakresie. Klientami jej są zarówno polskie przedsiębiorstwa jak i zagraniczne korporacje, w tym kraje Europy zachodniej oraz kraje Skandynawskie. Dysponuje bogatym, popartym wieloletnią praktyką zawodową doświadczeniem eksperckim z zakresu doradztwa gospodarczego dla podmiotów z różnych branż tj. handel, produkcja, usługi. W 2016 roku w konkursie Polish Businesswomen Awards zdobyła dwie statuetki, branżową w kategorii usług profesjonalnych Lider Doradztwa Podatkowego oraz statuetkę główną Polish Businesswomen Roku.

Joanna Pastuszak

Dyrektor Operacyjny w spółce ACCO, ukończone studia magisterskie o kierunku Zarządzanie i Marketing w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego ze specjalnością Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Nadzoruje firmę, planuje i opracowuje strategie rozwoju.

 

Główny Księgowy

Główny Księgowy - wieloletnie doświadczenie jako Główny Księgowy i Dyrektor Finansowy spółek z o.o. Członek Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Obecnie w trakcie zdobywania uprawnień na biegłego rewidenta.

Pozostała kadra – osoby z wyższym wykształceniem branżowym w zakresie rachunkowości i zarządzania zasobami ludzkimi (dział kadry – płace), wieloletnie doświadczenie zawodowe, władający językiem angielskim,  dodatkowo posiadający specjalistyczne kursy podnoszące i dokumentujące specjalizacje.

Zapraszamy do kontaktu

Dziękujemy za zainteresowanie Kancelarią Doradztwa Podatkowego Accounting & Consulting Office. Jeśli są Państwo zainteresowani w jaki sposób możemy zastosować nasze podejście biznesowe w Państwa firmie, prosimy o kontakt z jednym z naszych biur.

Kontakt