Złoty Certyfikat Rzetelności dla ACCO

W związku ze stałym rozwojem i chęcią podnoszenia standardów świadczonych usług przez naszą  firmę uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Jest to wyjątkowe przedsięwzięcie mające na celu promocję uczciwych i rzetelnych przedsiębiorców.

Patronem programu jest Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej, powszechnie znana instytucja działająca pod bezpośrednim nadzorem Ministra Gospodarki i Komisji Nadzoru Finansowego

W związku z powyższym w dniu 15 czerwca 2011 roku, na uroczystej gali podczas III Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Warszawie, zostaliśmy nagrodzeni  i odznaczeni Złotym Certyfikatem Rzetelności.. Jest on potwierdzeniem niepodważalnej oceny wiarygodności i solidności świadczonych usług przez naszą firmę Acco Account & Consulting Office, dzięki któremu zostaliśmy uhonorowani tytułem Rzetelna Firma Regionu.

Chętni do stałego podnoszenia standardów świadczonych usług, oraz zobowiązani do zajmowanego zaszczytnego miejsca wśród najlepszych liderów polskich firm zapewniamy Państwa o najwyższej jakości oferowanych usług przez Acco Account & Consulting Office.

certyfikat rzetelna firma

Zapraszamy do kontaktu

Dziękujemy za zainteresowanie Kancelarią Doradztwa Podatkowego Accounting & Consulting Office. Jeśli są Państwo zainteresowani w jaki sposób możemy zastosować nasze podejście biznesowe w Państwa firmie, prosimy o kontakt z jednym z naszych biur.

Kontakt